13.12.2021 divadlo S+H zájezd ,,Štědrý den u Spejblů"

13.12.2021 v pondělí - Divadlo Spejbla a Hurvínka, Praha 6, Dejvická 38.

,,ŠTĚDRÝ DEN U SPEJBLŮ”

Dopolední a odpolední školní představení – jednotná cena 130,- Kč hrazeno z akcí.

Zájez do Prahy, MŠ+ZŠ.

Sraz na návsi v 7:50, odjezd autobusu v 8:00 (autobus má pásy na každém sedadle).

Začátek představení: je v 10:00, přibližná délka představení 70 minut včetně přestávky, budeme mít čas na svačinu.

Návrat : předpokládaný odjezd z divadla bude kolem 11:30.hod, návrat na pozdější oběd. Doporučujeme ponechat děti v MŠ na CD, případné vyzvedávání dětí posouváme na 13.hod.

Do batohu dejte: vodu v netekoucí lahvičce, kapesníky, zip pytlík na zvracení, svačina v krabičce - chléb, rohlík, houska, ovoce. Nedávejte sladkosti/čokolády, jogurty, přesnídávky-patlá se, děti pak zvrací.

Dětem, které zvrací, podejte před cestou Kinedryl-oznamte učitelce, posadíme si je v autobuse na přední sedadla.

Hradíme z AKCÍ: vstupné na dítě do divadla  130,- Kč + autobus rozpočítáme podle počtu zúčastněných dětí z MŠ a ZŠ.

,,ŠTĚDRÝ DEN U SPEJBLŮ”

Ondřej Lážnovský, Denisa Kirschnerová

Jak asi může dopadnout Štědrý večer, když jeho přípravu mají na starosti pan Spejbl s Hurvínkem, to si jistě umíte představit!

Ještě že nad našimi hrdiny bdí dva strážní andělé, kteří mají o svátcích každoroční pohotovost.

A tak si vánoční pohoda nakonec najde cestu nejen ke Spejblům, ale i k dětským divákům.

Přibližná délka představení 70 minut včetně přestávky, v divadle budeme nejspíš sami.

Dopolední a odpolední školní představení – jednotná cena 130,- Kč