Docházka do MŠ v listopadu/účast na ŠVP Čabárna

jelikož je COVID-19 situace v ČR nepříznivá, prosím o zpětnou vazbu, zda počítáte s docházkou Vašeho dítěte do MŠ v listopadu 2020. .
Stejně tak, žádám o Vaše vyjádření k účasti dítěte na ŠVP Čabárna od 9.-13.11.2020..

Pište formou SMS, na číslo 723174228 (Eva Burden F.)
jméno dítěte + MŠ 11/20 ANO/ NE, ŠVP ANO/NE

Pokud nebude dostatečný počet dětí ve třídách, budeme nuceni sloučit obě třídy v MŠ 1, v Župní 13.

Maximální počet dětí na třídu je 20 dětí, přednost dostanou předškoláci s povinnou docházkou, děti pracujících rodičů a samoživitelek.

Stejně tak, nepojedeme do ŠVP Čabárna s méně než 10. dětmi. Nejnižší počet zúčastněných dětí je 10. Nevíme, jestli ŠVP nebudou úplně zrušeny....

Od pí Burianové vím, že většina rodičů, zatím, vyčkává s platbou (Chápu to, ze dne na den od vlády dostáváme jiné informace...)

Současná situace je pro MŠ Tetín komplikovaná, z důvodu Covid onemocnění/karantény a absence na OČR personálu MŠ Tetín.
Někteří z nás vedeme i výuku na ZŠ distančně, učitelky mají malé děti na distanční výuce a nemohou být v MŠ v dopoledních hodinách atd.

Děkuji za pochopení  a přeji hlavně zdraví a sílu vše zvládat.

Eva Burden Fainová
MŠ Tetín