MŠ-opatření a provoz MŠ 1 od 25.5.2020, čestné prohlášení

Milí Rodiče, před nástupem dítěte do MŠ v období od 25.5.-31.6.2020, si můžete, předběžně, vytisknout a vyplnit čestné prohlášení o zdravotním stavu dítěte.

Do pondělí 11.5.2020, prosím, o předběžné vyjádření, pokud jste tak již neučinili, zda plánujete od 25. května opětovnou docházku Vašeho dítěte do školky s přihlédnutím na situaci ve Vaší rodině (pokud nenastanou změny ze strany vlády). Chceme mít představu o možném počtu dětí v MŠ.

Již nahlášené děti:

MŠ2 - Bartoníček Václav, Filipová Anežka, Janda Tobiáš, Král Sebastian, Kubalová Viktorie,

Senft Tomáš, Sibecasová Ayatsová Libuše, Ulbrichová Nella (8 dětí)

MŠ1 - Brožová Běla Josefína, Červená Anna, Černochová Sára, Sibecas Ayats Arnošt,

Šimáček Kristian, Ulbrich Denis, Zálomová Karolína ( 7 dětí)

Z nařízení ředitelky školy Mgr. Štencové, bude tevřena jen jedna třída pro 10-15 dětí.

Nahlášený počet dětí je 15.

Provoz MŠ bude od 7:00-16:00

Budeme v MŠ1- přednost mají předškoláci, děti samoživitelek a rodičů s existenční nouzí (nemají prarodiče a nikoho, kdo by se o dítě mohl starat), děti maminek na MD, předpokládáme a moc prosíme, zústávají doma.

Máme nedostatek personálu (OČR Hanka Hejnová, rizikové osoby, učí na ZŠ Lenka třídní učitelka 2.ročník a Bára asistence 1.ročník, Eva učí Aj), provoz v MŠ v současných podmínkách bude náročný

příloha_čestné_prohlášení

ochrana_zdravi_ms

Stravování bude od 25.5.2020 zajištěno celodenně: e-mailem si nahlaste si stravování, podle toho, jak bude vaše dítě docházet do MŠ jidelnykd@seznam.

U dětí, které mají alergickou rýmu, astma nebo jiné problémy, prosím rodiče, aby zvážili, přítomnost dítěte v kolektivu.

Současná situace není pro nikoho z nás lehká, přeji mnoho sil, zdraví a štěstí.

Děkuji za vstřícnost a pochopení.

Eva Burden Fainová

Zástupce ředitele pro MŠ Tetín

Kontakty: tel.723174228, eva.burden.fainova@skolytetin.cz (upřednostňuji komunikci e-mailem, přes den jsem on-line ve výuce)