Provoz MŠ od 2.11. 2020 od 7:30-16:00

od pondělí 2.11.2020, budeme mít v provozu obě třídy.
Strava je nahlášena.

V MŠ1 je 13 dětí, v MŠ2 8-10 někteří rodiče ještě nedali vědět, ostatním moc děkuji za zpětnou vazbu.
Pokud se zhorší situace, některá onemocníme, nebo ubydou děti, MŠ sloučíme, dojde k omezení provozu, případně uzavřeme.

Rodiče jsou s tímto srozuměni.

ŠVP Čabárna nebude, je od ministerstva školství zákaz od 30.10.2020.

Provoz MŠ 1 a MŠ2 bude omezen 7:30-16:00. Nebude v provozu školní družina.

Budeme dodržovat přísnou hygienu!

Výdej a příprava jídla:  v kuchyni se budou pracovnice,při přípravě jídla, chránit štíty/rouškou, rukavicemi, budou více dezinfikovat povrchy, nádobí, mýt nádobí v Myčce na vyšší teplotu.

Úklid- MŠ2 během dne se budou dezinfikovat povrchy, wc a baterie, kliky, vypínače, atd.

Učitelky-budou se chránit štíty, nebo rouškami/respirátory.

Při obsluze dítěte na toaletě, požijí jednorázové rukavice, dezinfekci, musí mít štít, ten si pak vydezinfikují.

Třída: v místnosti, kde pobývají děti a personál, budeme často větrat.
V MŠ 1 budeme využívat odvětrávání vzduchotechniku, v MŠ2 používáme čističku vzduchu.

Nutné vybavení: Rukavice, roušky a respirátory, dezinfekce ve spreji ANTICOVID (nedráždí a nevysušuje tak ruce), jednorázové utěrky na ruce. Zatím máme, nebráníme se případnému daru ze strany veřejnosti, rodičů.

Děti a rodiče:
Děti, které byly COVID  pozitivní, rodiče ukážou učitelce SMS, že mají negativní výsledek/ podepíšou prohlášení o bezinfekčnosti/ případně vyjádření od lékaře.

Dítě po příchodu do MŠ: přezuje se, převleče do čistého oblečení, umyje si ruce a vydezinfikuje, bude mu změřena teplota a pak vstoupí do třídy.
Rodiče dítě předají učitelce, odchází bez otálení, do prostor MŠ nevstupují, pokud je to nutné nevstupují bez roušky a dezinfikují si ruce,
Ve třídě jsou děti bez roušek, nesmí mít příznaky žádné respirační choroby (kašel, rýma, zvýšená teplota atd.).

Pokud se u dítěte nebo pracovníka MŠ, během pobytu v MŠ, projeví COVID-19 příznaky, budeme postupovat podle daných pravidel HS Beroun.

Děkujeme, za pochopení.

Personál MŠ Tetín