Výlet do Srbska 22.6.2020 MŠ+ZŠ

Milí rodiče,pěší výlet do SRBSKA:-)-

Je přesunut na 22.6.2020. Děkujeme za pochopení. učitelky MŠ Tetín

22.6. (pondělí) 8:00-12:00 Pěší výlet do Srbska

Odchod: po 8. hod odcházíme ze Župní 13, společně Motýli a ZŠ .Prosíme přijďte včas! Nejdéle do 7:45.

Půjdeme po Ludmilině stezce od Fotbalového hřiště, při řece, v Srbsku si dáme svačinu (piknik) a koupíme zmrzlinu.

Zpět pojedem vlakem v 11:06 do Berouna, z Berouna autobusem v 11:45 do Tetína

Návrat: na zpožděný oběd , doporučujeme děti ponechat v MŠ na CD, nebo vyzvednout ve 13:00.

Do batohu: pláštěnka (nejen při dešti, ale i na sezení na zemi), vodu v netekoucí lahvičce, kapesníky,rouška, zip pytlík, svačina v krabičce: chléb, rohlík, houska, ovoce. Nedávejte sladkosti, jogurty, přesnídávky patlá se.

Oblečení: předpokládáme, že děti budou oblečeny vhodně tj. sportovní obuv a oblečení, kšiltovku/ klobouk/ lehkou čepici ve vrstvách dle počasí, batoh, který, dobře sedí na zádech.

Dopolední svačinky odhlásíme hromadně.

V případě nepříznivého počasí (bouřka, déšť, silný vítr, záplavy), se výlet nekoná!

Děkujeme :-)